• ایربگ داشبورد بی ام و (BMW)

ایربگ داشبورد بی ام و (BMW)

شما می توانید قطعات خودرو BMW را به صورت حضوری و تلفنی در هر زمان از روز و هر روز از هفته خریداری کنید. ما در فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان تمامی مدل های ایربگ داشبورد بی ام و (BMW) از جمله

630، 525، 530، 320،

528، x3، f25، x4،

f26،e60،

e90، f10، x6

را به فروش می رسانیم. شما به راحتی می توانید با قیمت مناسب ایربگ داشبورد bmw اورجینال را از ما تهیه کنید. در این بازار ارز، قیمت های مناسب قطعات خودرو به سادگی قابل قیمت گذاری نیست. اما ما تلاش کردیم هر زمان که به قطعه بی ام و نیاز داشتید به فروشگاه قطعات بی ام و مراجعه کنید و با قیمت مناسب قطعه خود را خریداری کنید.

تمامی خودروهای bmw دارای ایربگ یا کیسه هوا برای سرنشینان خود است که شامل کیسه های هوای جانبی، کیسه های هوای پرده ای در عقب و جلو است تا حداکثر ایمنی را در صورت برخورد تضمین کند. ایربگ داشبورد بی ام و (BMW) یکی از قطعات داخلی مهم هر خودروی bmw به شمار می رود. تعمیر یا تعویض کیسه هوا رایج ترین سرویس تعمیر خودرو نیست، اما هر از گاهی لازم است. بدیهی است، اگر تصادف کنید و هر یک از کیسه های هوای شما باز شوند، باید تعویض شوند و سنسورها باید تنظیم مجدد شوند.

با این حال، وقتی هنوز تصادف نکرده اید و هنوز مشکل ایربگ دارید، چه اتفاقی می افتد؟ اتومبیل شما با روشن کردن یا چشمک زدن چراغ هشدار کیسه هوا روی داشبورد یا صفحه کامپیوتر به شما اطلاع می دهد. وقتی این چراغ روشن است، این بدان معناست که کیسه هوا شما غیرفعال شده است. این بدان معناست که در صورت تصادف آنها به درستی مستقر نمی شوند.


لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

ایربگ داشبورد بی ام و (BMW)

 • کد محصول: ایربگ داشبورد بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: ایربگ داشبورد بی ام و (BMW)