• تسمه سفت کن بی ام و

تسمه سفت کن بی ام و

چنانچه قصد خرید تسمه سفت کن BMW (هرزگرد) برای خودروی خود را دارید، می توانید با ورود به بخش صفحه محصولات، مشخصات قطعه را از نظر فنی کاملا بررسی کنید. در فروشگاه اینترنتی ایران آلمان تسمه سفت کن بی ام و موتور برای مدل های n46، n52، ، m54، n55، n20 موجود است. تسمه سفت کن قطعه ای در خودروهاست که با ایجاد کشش روی تسمه پروانه، باعث سفت شدن آن می شود. زیرا در صورت نبود این قطعه، تسمه پس از مدتی کار کردن، شل شده که ممکن است از محل خود خارج شود و خودرو دچار خرابی شود.

تسمه سفت کن قطعه ای در خودروهاست که با ایجاد کشش روی تسمه پروانه، باعث سفت شدن آن می شود. زیرا در صورت نبود این قطعه، تسمه پس از مدتی کار کردن، شل شده که ممکن است از محل خود خارج شود و خودرو دچار خرابی شود. تسمه سفت کن با کمک فولی ها یا هرزگرد باعث ایجاد کشش روی تسمه می شود. معمولا تعویض آن هم همزمان با یکدیگر انجام می شود. تسمه سفت کن بی ام و قطعه ای است که همانند سایر خودروها وظیفه ایجاد کشش و سفت کردن تسمه ها را دارد. این قطعه هم در برندها و انواع مختلف در بازار عرضه و به فروش می رسد.

تمام قطعات خودروی لوکسی همانند بی ام و گران قیمت است. بنابراین نگهداری اصولی از خودرو و رسیدگی به تمام قطعات آن، می تواند عاملی برای افزایش عمر مفید و جلوگیری از خرابی زودهنگام آن ها شود. تسمه سفت کن بی ام و موتور نمونه ای از این قطعات است که با نگهداری از آن می توان عمر مفید آن را افزاش داد. اما چنانچه به هر علتی این قطعه نیاز به تعویض داشت، باید آن را از فروشگاه لوازم یدکی معتبری خریداری کنید.

زیرا در بازار لوازم یدکی اجناس تقلبی و بی کیفیت به وفور عرضه می شود. به همین دلیل هم بی توجهی به معتبر بودن فروشگاه و نیز بررسی نکردن قطعه، باعث خرید قطعه ای تقلبی می شود که پیامد آن از دست رفتن هزینه ای است که صرف خرید آن کرده اید. هم چنین باید هزینه دیگری هم بابت تعویض قطعه تقلبی پرداخت کنید. با توجه به مواردی که بیان کردیم، ما خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایران آلمان را به شما پیشنهاد می دهیم.

این فروشگاه اینترنتی از نوع فروشگاه های معتبری است که تمام اجناس موجود در آن از نوع اورجینال و استاندارد است. اجناس این فروشگاه تماما لوازم یدکی و قطعات خودرو بی ام و را شامل می شود. از این رو با خیال راحت می توانید قطعه ای اورجینال و باکیفیت را از این فروشگاه خریداری کنید. همچنین با حذف واسطه ها، محصولات عرضه شده هم با نازل ترین قیمت لوازم یدکی بی ام و به فروش می رسد. در ضمن به هنگام تحویل کالا می توانید گارانتی معتبر فروشگاه را به همراه قطعه دریافت کنید که در صورت معیوب بودن تا زمان مشخصی از خدمات گارانتی استفاده کنید.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

تسمه سفت کن بی ام و

 • کد محصول: تسمه سفت کن بی ام و
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: تسمه سفت کن بی ام و