• زاویه فرمان بی ام و (BMW)

زاویه فرمان بی ام و (BMW)

به این منظور برای خرید سنسور ساعتی فرمان بی ام و ما به شما فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایران آلمان را توصیه می کنیم. تمام محصولات این فروشگاه اورجینال و استاندارد بوده و گارانتی معتبر هم به خریدار تحویل می شود. با این توضیحات، برای خرید سنسور زاویه بی ام و پس از ورود به صفحه محصول و بررسی مشخصات مدل ها و انتخاب یک مدل، می توانید با پرداخت هزینه، محصول را در مدت زمان کوتاهی درب منزل یا از فروشگاه تحویل بگیرید.

زاویه فرمان که به آن ساعتی فرمان هم گفته می شود، در نحوه حرکت چرخ های خودرو اهمیت زیادی دارد. زاویه های چرخ ها در واقع تعیین کننده حرکت خودرو به هر جهتی هستند. به این معنا که به هنگام چرخاندن فرمان به طرف راست یا چپ، این زاویه ها هستند که به گونه بسیار دقیقی محاسبه کرده و خودرو قادر به تغییر جهت و جابجایی می شود.

زاویه فرمان بی ام و هم نقش مهمی در تغییر جهت خودرو به هنگام رانندگی و چرخاندن فرمان دارد. در ادامه به توضیح این موضوع پرداخته ایم.

خرید سنسور زاویه فرمان بی ام و

همان طور که بیان کردیم این سنسور نقش مهمی در برقراری تعادل خودرو به خصوص به هنگام تغییر جهت خودرو دارد.

به این منظور کیفیت و استاندارد بودن این قطعه شرط لازم برای حفظ تعادل در خورروی لوکسی همانند بی ام و است. بنابراین لازم است که این قطعه را از فروشگاهی معتبر که محصولات آن فابریک و اورجینال هستند، خریداری شود. زیرا با خرید و نصب یک قطعه بی کیفیت و تقلبی نه تنها هزینه آن از دست شما می رود بلکه به دلیل عملکرد نامطلوب فرمان به هنگام تغییر جهت، سیستم کنترل پایداری خودرو هم قادر به حفظ تعادل نخواهد شد و سوانح خطرناکی ممکن است رخ دهد.

به این منظور برای خرید سنسور ساعتی فرمان بی ام و ما به شما فروشگاه لوازم یدکی bmw  ایران آلمان را توصیه می کنیم. تمام محصولات این فروشگاه اورجینال و استاندارد بوده و گارانتی معتبر هم به خریدار تحویل می شود. با این توضیحات، برای خرید سنسور زاویه بی ام و پس از ورود به صفحه محصول و بررسی مشخصات مدل ها و انتخاب یک مدل، می توانید با پرداخت هزینه، محصول را به همراه گارانتی در مدت زمان کوتاهی درب منزل یا از فروشگاه تحویل بگیرید.

ساعتی فرمان بی ام و
زاویه فرمان BMW که همان ساعتی فرمان هم نام دارد، همانند سایر خودروها خود به سه زاویه تقسیم می شود. زاویه کمبر را هنگامی می توان مشاهده کرد که از روبروی خودرو به چرخ ها بنگریم. زاویه دوم، کستر است که به عملکرد زاویه کمبر شباهت دارد.

به هنگام حرکت چرخ ها، محور هیچ گاه به طور عمودی دیده نمی شود و معمولا زاویه 7 درجه ای دارد که به آن کستر می گویند. زاویه سوم هم تو (TOE) است. برای دیدن این زاویه باید از بالای خودرو به آن نگاه کرد. در واقع یکی از قسمت ها در تنظیم فرمان همین زاویه تو است.

همانند خودروهای دیگر، زاویه فرمان BMW به کمک سنسور تنظیم می شود. سنسور زاویه فرمان که به آن SAS هم گفته می شود، قطعه ای است که نقش مهمی در سیستم کنترل پایداری خودرو دارد. محل تعبیه سنسور زاویه فرمان در ستون فرمان است. این سنسور قادر به تشخیص میزان چرخش فرمان و چرخ هاست که به صورت ناخواسته انجام می شود.

در برخی از خودروها از جمله بی ام و ممکن است این سنسور در محلی نزدیک به چرخ ها تعبیه شده باشد. سیگنال های ارسالی این سنسور به سیستم کنترل پایداری خودرو، باعث برقراری تعادل در جاده می شود.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

زاویه فرمان بی ام و (BMW)

 • کد محصول: زاویه فرمان بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: زاویه فرمان بی ام و (BMW)