• سنسور اکسیژن (کاتالیزور) بی ام و

سنسور اکسیژن (کاتالیزور) بی ام و

در صورت کار نکردن صحیح سنسور اکسیژن bmw هم میزان آلایندگی گازهای خروجی بیشتر می شود و هم این که عملکرد موتور بی ام و دچار اختلال می شود. از این رو در فروشگاه ایران آلمان  مدل های کاتالیزور بی ام و از 2005 تا 2019 موجود است و صاحبان خودروهای بی ام و می توانند این قطعه را به راحتی از آن تهیه کنند.

سنسور اکسیژن که نام دیگر آن کاتالیزور است، قطعه ای است که درون سیستم اگزوز خودرو نصب می شود و میزان اکسیژن گازهای خروجی در اگزوز را اندازه گیری می کند. مقادیر اکسیژنی که توسط این قطعه اندازه گیری می شود برای کنترل گازهای آلاینده و مدیریت مصرف سوخت در موتورهای انژکتوری استفاده می شود.

سنسور اکسیژن بی ام و از جمله قطعات مهمی است که برای کنترل مصرف صحیح سوخت در این خودروها به کار می رود. سنسور اکسیژن در خودروهای بی ام و به بهینه کار کردن انژکتور و سیستم زمانمند موتور کمک می کند. به این صورت که این قطعه میزان اکسیژن اندازه گیری شده را به ecu خودرو می فرستد.

تا این دستگاه قادر باشد نسبت قابل قبول اکسیژن و سوخت را برای کارکرد درست موتور را تعیین کند. در صورت کار نکردن صحیح سنسور اکسیژن bmw هم میزان آلایندگی گازهای خروجی بیشتر می شود و هم این که عملکرد موتور بی ام و دچار اختلال می شود. از این رو در فروشگاه ایران آلمان مدل های کاتالیزور بی ام و از 2005 تا 2019 موجود است و صاحبان خودروهای بی ام و می توانند این قطعه را به راحتی از آن تهیه کنند.

سنسور اکسیژن بی ام و در واقع میزان اکسیژنی که در محفظه احتراق نسوخته است را اندازه گیری می کند. به این صورت که برابر آن میزان اکسیژنی که نسوخته است تولید ولتاژ می کند. میزان ولتاژ تولیدی در غلظت پایین برابر 0.1 و در بالاترین مقدار غلظت هم برابر 0.9 ولت است. این ولتاژ تولیدی به ecu ارسال می شود تا نحوه مصرف سوخت در محفظه احتراق تحلیل شود.

پس از آن هم ترکیب مناسب سوخت و هوا و میزان غلظت آن را به بهترین نحو ممکن تعیین می کند. برای تشخیص خرابی سنسور اکسیژن bmw با داشتن وسایلی همانند دستگاه دیاگ، رابط به همراه یک ولت سنج دیجیتالی و پراب اکسیژن استفاده می شود تا سنسور مورد تست قرار گیرد. علاوه بر این با ارسال داده ها به ecu این دستگاه می تواند سرعت خودرو را تعیین کرده و به نمایش دهنده ها بفرستد.

هم چنین با تثبیت دور کند موتور به هنگام تغییر وضعیت، سبب کاهش نوسانات موتور شود. همان طور که گفته شد چنانچه خودروی شما نیاز به کالتالیزور اکسیژن دارد، می توانید از نمونه های کاتالیزور bmw که در فروشگاه ایران آلمان عرضه می شود تهیه کرده و در سیستم اگزوز خودروی بی ام و خود نصب کنید.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

سنسور اکسیژن (کاتالیزور) بی ام و

 • کد محصول: سنسور اکسیژن (کاتالیزور) بی ام و
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: سنسور اکسیژن (کاتالیزور) بی ام و