• سنسور روغن بی ام و (BMW)

سنسور روغن بی ام و (BMW)

یکی از قطعات مهم خودروها سنسور فشار روغن است که وظیفه اندازه گیری میزان فشار روغن موتور را برعهده دارد. این قطعه با کارکرد خودش از خرابی موتور جلوگیری کرده و باعث محافظت از آن می شود. محل قرارگیری این سنسور در مسیر جریان عبور روغن موتور بوده و با استفاده از سوراخ کوچک در سر آن، فشار روغن موتور را اندازه گیری می کند. سنسور روغن بی ام و همانند سایر خودروها از قطعات مهمی است که با سنجس فشار روغن موتور در صورت کاهش آن باعث روشن شدن چراغ اخطار می شود که باید هر چه سریع تر خودرو خاموش شود.

سنسور فشار روغن bmw قطعه ای مهم در سیستم خودرو است که در صورتی که از نوع تقلبی آن روی خودرو نصب شود، امکان سنجش درست فشار روغن را نخواهد داشت که در این صورت باعث آسیب دیدگی موتور خودرو می شود که خسارت های بسیاری را به بار خواهد آورد. بنابراین خرید از یک فروشگاه معتبر که سنسور بی ام و از نوع اورجینال و باکیفیت داشته باشد، ضروری است.

یکی از فروشگاه های معتبری که در زمینه عرضه و فروش لوازم یدکی اورجینال و باکیفیت خودروی بی ام و به صورت تخصصی فعالیت می کند، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی bmw ایران آلمان است. در این فروشگاه اینترنتی امکان خرید سنسور روغن بی ام و از نوع اورجینال و مرغوب برای مدل های مختلف وجود دارد. از این رو با مراجعه به وبسایت این فروشگاه اینترنتی و بررسی سنسور روغن bmw به لحاظ فنی در صفحه محصولات سایت، با پرداخت هزینه آن، قطعه مورد نظر را به صورت اینترنتی خریداری و ثبت سفارش کنید.

همچنین می توانید به هنگام تحویل کالا، گارانتی معتبر فروشگاه را دریافت کنید. لازم به ذکر است در فروشگاه اینترنتی ایران آلمان سنسور بی ام و برای مدل های سری 1 تا 6 موجود بوده و به فروش می رسد.

چه عللی باعث کاهش یا فزایش فشار روغن می شود؟

عللی باعث افت فشار روغن می شود که شامل موارد زیر می شود:

خرابی و از کار افتادن پمپ روغن

حرارت داشتن بیش از حد روغن

استفاده نکردن از یک روغن مناسب و باکیفیت

عللی که فشار روغن را افزایش می دهد در زیر اشاره شده است:

گرفتگی فیلتر روغن می تواند باعث افزایش فشار روغن شود که علت آن هم نفوذ بیش از حد آلودگی به درون آن است.

تغییر دما به طور کاهشی یا افزایشی می تواند روی فشار روغن تاثیر گزاشته و آن را بالا ببرد.

اگر مجرای حرکت روغن رسوب ببندد می تواند باعث بالا رفتن فشار روغن شود.

نحوه کار کردن سنسور فشار:

روغن نحوه عملکرد سنسور روغن بی ام و همانند سایر خودروها به این صورت است که در شرایط عادی کارکرد موتور و نیز به هنگام بالا بودن فشار روغن موتور عملکرد خاصی ندارد. در واقع مدار آن وصل نیست. اما در زمان افت فشار روغن، با وصل شدن مدار الکتریکی، باعث روشن شدن چراغ اخطار می شود.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

سنسور روغن بی ام و (BMW)

 • کد محصول: سنسور روغن بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: سنسور روغن بی ام و (BMW)