• شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و N52

شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و N52

شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و یک قطعه مهم در سیستم روغن‌رسانی خودروهای بی ام و است. این شلنگ برای انتقال روغن موتور از مخزن روغن به قسمت‌های مختلف موتور استفاده می‌شود.

شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام ویژگی‌ها و عملکرد زیر را داراست:

مواد ساخت: این شلنگ از جنس با کیفیت بالا ساخته شده است که قابلیت تحمل دما و فشار بالا را دارد. معمولاً شلنگ‌های بخار روغن با روکش سیم دار تقویت می‌شوند تا بتوانند مقاومت بیشتری در برابر فشار و حرارت داشته باشند.

روند عملکرد: شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام وظیفه انتقال روغن موتور از مخزن روغن به قسمت‌های مختلف موتور را دارد. این شلنگ بسته به نیازهای خودرو به طول مناسبی ساخته می‌شود و با استفاده از اتصالات مناسب به مخازن و سیستم روغن‌رسانی متصل می‌شود.

نگهداری و تعویض: شلنگ بخار روغن نیاز به نگهداری و تعویض دوره‌ای دارد. در صورت دیدن هرگونه خراش، ساییدگی یا نشتی در شلنگ، تعویض آن ضروری است تا از عملکرد بهینه سیستم روغن‌رسانی موتور برخوردار شود.

سازگاری با بی ام و: شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و به طور خاص برای خودروهای بی ام و طراحی شده است و سازگاری کامل با سیستم روغن‌رسانی آنها دارد.

با شماره فنی

11157522931


لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و N52

 • کد محصول: شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و N52
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: شلنگ بخار روغن سیم دار بی ام و N52