• صافی بنزین بی ام و

صافی بنزین بی ام و

صافی یا فیلتر بنزین قطعه ای در خودروهاست که وظیفه آن پاک کردن بنزین از هر نوع کثیفی و مواد آلاینده است. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی bmw ایران آلمان آمادگی دارد انواع باکیفیت صافی بنزین bmw از جمله مدل های 2005، 2006، 2007 و 2008 را به صورت اینترنتی عرضه کرده و به فروش برساند. برای دیدن لیست قیمت به انتهای صفحه مراجعه کنید.

صافی یا فیلتر بنزین قطعه ای در خودروهاست که وظیفه آن پاک کردن بنزین از هر نوع کثیفی و مواد آلاینده است. صافی بنزین بی ام و همانند سایر خودروها در مسیر سوخت رسانی بین باک بنزین و موتور قرار می گیرد و آلودگی های بنزین را پاک سازی می کند. از آن جایی که دهانه های انژکتور خودرو حدود دو میلیمتر قطر دارد، وجود آلاینده و مواد ناخالص باعث مسدود شدن آن ها می شود که صافی بنزین با عملکرد مناسب خود باعث تمیزی و صاف شدن بنزین شده و از بروز چنین مشکلی جلوگیری می کند.

سیستم سوخت رسانی bmw همانند سایر خودروهای امروزی از نوع انژکتوری بوده و عملکرد آن اهمیت زیادی دارد. زیرا چنانچه صافی بنزین BMW دچار کثیفی و کهنگی شود، دهانه های انژکتور مسدود شده و علاوه بر فشار به انژکتور و پمپ بنزین، باعث اختلال در عملکرد موتور هم می شود.

البته ممکن است باعث خرابی این قطعات هم شده و خسارات زیادی را به بار بیاورد. با توجه به آن چه گفته شد فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی bmw ایران آلمان  آمادگی دارد انواع باکیفیت صافی بنزین bmw از جمله مدل های 2005، 2006، 2007 و 2008 را به صورت اینترنتی عرضه کرده و به فروش برساند.

از این رو اگر صافی بنزین bmw شما دچار کهنگی و کثیفی شده است، می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی بی ام ایران آلمان ، ضمن بررسی مشخصات انواع صافی بنزین بی ام و، نسبت به انتخاب مدل مناسب و خرید اینترنتی محصول اقدام نمایید.

چنانچه صافی بنزین دچار کثیفی و فرسودگی شده باشد، بهترین موقع برای تعویض آن است. هر چه میزان ناخالصی و آلودگی در بنزین مصرفی بیشتر باشد، کثیفی و فرسودگی صافی زودتر اتفاق می افتد. علاوه بر این پوسیدگی و کهنگی صافی بنزین BMW همانند سایر خودروها به عمر خودرو هم ارتباط دارد.

زیرا هر چه وسیله نقلیه بیشتر عمر کند باک و مسیر انتقال سوخت پوسیده شده و به مرور زمان باعث ورود ذرات ریز به درون بنزین می شود که نهایتا فرسودگی و کثیفی صافی را هم به دنبال دارد. بهتر است حداقل هر سال صافی بنزین خودرو را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه کثیف و دچار پوسیدگی شده باشد، در اولین فرصت آن را تعویض کنید. هر چه میزان سوخت مصرفی آلودگی کم تری داشته باشد، مسلما صافی بنزین هم عمر بیشتری می کند.

کثیفی صافی بنزین چه علائمی دارد؟

روشن شدن دیرهنگام خودرو پس از استارت های مکرر می تواند نشانه کثیفی صافی بنزین باشد.

افت قدرت موتور از جمله علائمی است که نشان می دهد صافی بنزین دچار کثیفی است.

مسدود شدن دهانه های انژکتور و لرزش موتور می تواند نشانه ای از کثیفی صافی بنزین باشد.

از دیگر علائم کثیفی و کهنگی صافی بنزین تولید صدای غیر عادی از باک بنزین است که به دلیل مسدود شدن صافی بنزین رخ می دهد.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

صافی بنزین بی ام و

  • کد محصول: صافی بنزین بی ام و
  • موجودی: در انبار

    جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

    09122466213 کرملو

    09121387029 صادقی

    021-33925757

    021-33911920


برچسب ها: صافی بنزین بی ام و