• قفل و وکیوم بی ام و (BMW)

قفل و وکیوم بی ام و (BMW)

در فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایران آلمان انواع قفل درب وکیوم دار برای خودروهای بی ام و مدل x3 ، x6، f25، f10، f02، e60 وe90 موجود است. امروزه یکی از آپشن های خودروهای لوکس، وکیوم درب یا درب مکشی است. وجود این سیستم باعث می شود در مواقعی که قصد بستن درب را دارید، بدون کشیدن کامل، درب به راحتی و نرمی بسته شود.

امروزه یکی از آپشن های خودروهای لوکس، وکیوم درب یا درب مکشی است. وجود این سیستم باعث می شود در مواقعی که قصد بستن درب را دارید، بدون کشیدن کامل، درب به راحتی و نرمی بسته شود. به این معنی که به هنگام رسیدن درب به نزدیک ستون خودرو، سیستم وکیوم باعث جذب درب و بسته شدن آن می شود. طراحی این سیستم به نحوی است که با بسته نشدن کامل درب، از آن مطلع شده و به طور خودکار درب را کشیده و آن را می بندد.

این سیستم یک قفل مخصوص دارد که پس از بسته شدن درب، باعث قفل شدن آن می شود. قفل و وکیوم بی ام و از آن جمله قطعاتی است که در خودروی bmw به عنوان یکی از خودروهای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

قفل و وکیوم بی ام و از جمله قطعاتی است که باید با سیستم وکیوم منطبق باشد. از این رو قطعه ای که خریداری می شود باید از نوع باکیفیت و اورجینال باشد. در بازار انواع مختلفی از این نوع قفل ها موجود است که مدل های تقلبی و بی کیفیت هم به وفور یافت می شود. به همین دلیل هم افرادی که تخصص کافی ندارند در تشخیص قطعه اورجینال از تقلبی دچار اشتباه می شوند.

به گونه ای که پس از خرید قطعه، متوجه می شوند که آن قطعه کارایی لازم را ندارد و باعث از دست رفتن هزینه زیادی شده است که صرف خرید آن کرده اند و باید مجددا تعویض شود. بنابراین چنانچه قصد خرید و تعویض قفل وکیوم درب bmw برای خودروی خود را دارید، پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایران المان است.

در این فروشگاه اینترنتی، انواع مختلف لوازم یدکی بی ام و از جمله قفل وکیوم درب عرضه شده و به فروش می رسد. تمام اجناس و قطعات این فروشگاه از نوع اورجینال و استاندارد بوده و از این نظر باید مشتریان گرامی آسوده خاطر باشند.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

قفل و وکیوم بی ام و (BMW)

 • کد محصول: قفل و وکیوم بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: قفل و وکیوم بی ام و (BMW)