• منبع آب بی ام و E46

منبع آب بی ام و E46

منبع آب بی ام و E46 با شماره فنی 17117573781

در خودروهای BMW E46، سیستم خنک کننده موتور از یک منبع آب برای حفظ دمای موتور و جلوگیری از افزایش حرارت زیاد در آن استفاده می‌کند. این منبع آب معمولاً یک مخزن آب است که آب خنک‌کننده به آن اضافه می‌شود و از طریق لوله‌ها و سیستم‌های مختلف به موتور منتقل می‌شود.

وظیفه اصلی منبع آب در سیستم خنک کننده موتور شامل موارد زیر است:

فراهم کردن آب خنک‌کننده: منبع آب برای نگهداری آب خنک‌کننده استفاده می‌شود که برای جلوگیری از افزایش دما در موتور و حفظ دمای مناسب آن لازم است.

تأمین آب به سیستم خنک کننده: منبع آب برای تأمین آب به رادیاتور و سایر اجزای سیستم خنک کننده موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از تعویض حرارت موتور و کاهش دما در سیستم کمک شود.

جلوگیری از افزایش دما: استفاده از منبع آب به موتور اجازه می‌دهد تا در شرایط مختلف، از جمله در طول سفرهای طولانی یا در شرایط آب و هوایی گرم، دمای مناسب را حفظ کند و از افزایش حرارت زیاد جلوگیری شود.

به طور معمول، منبع آب در خودروهای BMW E46 به عنوان یک مخزن آب در نزدیکی موتور قرار دارد و دارای درپوش برای اضافه کردن آب خنک‌کننده است. همچنین، سطح آب در منبع آب باید به طور منظم بررسی و در صورت لزوم، آب خنک‌کننده اضافه شود تا سیستم خنک کننده موتور همواره به درستی عمل کند.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

منبع آب بی ام و E46

 • کد محصول: منبع آب بی ام و E46
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: منبع آب بی ام و E46