• منبع آب BMW E90

منبع آب BMW E90

منبع آب BMW E90 با شماره فنی 17137607482

در خودروهای BMW E90، سیستم خنک کننده موتور از یک منبع آب برای حفظ دمای موتور و جلوگیری از افزایش حرارت زیاد در آن استفاده می‌کند. منبع آب معمولاً یک مخزن آب است که آب خنک‌کننده به آن اضافه می‌شود و از طریق لوله‌ها و سیستم‌های مختلف به موتور منتقل می‌شود.

وظیفه اصلی منبع آب در سیستم خنک کننده موتور شامل موارد زیر است:

فراهم کردن آب خنک‌کننده: منبع آب برای نگهداری آب خنک‌کننده استفاده می‌شود که برای جلوگیری از افزایش دما در موتور و حفظ دمای مناسب آن لازم است.

تأمین آب به سیستم خنک کننده: منبع آب برای تأمین آب به رادیاتور و سایر اجزای سیستم خنک کننده موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از تعویض حرارت موتور و کاهش دما در سیستم کمک شود.

جلوگیری از افزایش دما: استفاده از منبع آب به موتور اجازه می‌دهد تا در شرایط مختلف، از جمله در طول سفرهای طولانی یا در شرایط آب و هوایی گرم، دمای مناسب را حفظ کند و از افزایش حرارت زیاد جلوگیری شود.

به طور معمول، منبع آب در خودروهای BMW E90 به عنوان یک مخزن آب در نزدیکی موتور قرار دارد و دارای درپوش برای اضافه کردن آب خنک‌کننده است. همچنین، سطح آب در منبع آب باید به طور منظم بررسی و در صورت لزوم، آب خنک‌کننده اضافه شود تا سیستم خنک کننده موتور همواره به درستی عمل کند.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

منبع آب BMW E90

 • کد محصول: منبع آب BMW E90
 • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: منبع آب BMW E90