• واترپمپ بی ام و مدل N52

واترپمپ بی ام و مدل N52

واترپمپ بی ام و مدل N52 یکی از قطعات مهم در سیستم خنک کننده موتور خودرو بی ام و مدل N52 است. وظیفه اصلی واترپمپ، چرخاندن و پمپاژ آب خنک کننده در سیستم خنک کننده موتور است. واترپمپ بی ام و N52 برای منتقل کردن آب خنک کننده از رادیاتور به موتور و برگشت آن به رادیاتور به کار می‌رود.

این عمل باعث خنک کردن موتور و جلوگیری از افزایش دما و حرارت زیاد می‌شود. واترپمپ بی ام و N52 دارای مکانیزم چرخشی است که توسط روتور و شفت اصلی آن تأمین می‌شود. این چرخش، باعث جابجایی آب در سیستم خنک کننده می‌شود. واترپمپ بی ام و N52 باید دارای عمر طولانی، عملکرد قابل اعتماد و مقاومت در برابر حرارت و فشار باشد.

این واترپمپ‌ها عموماً از جنس بدنه فلزی و پیستون های مقاوم استفاده می‌کنند. واترپمپ بی ام و N52 باید به طور دوره‌ای بررسی و تعویض شود تا از عملکرد بهینه و جلوگیری از خرابی موتور در نتیجه نقص یا خرابی واترپمپ بیماریزد. در هنگام تعویض واترپمپ، معمولاً توصیه می‌شود که از قطعات یدکی اصلی و اورجینال استفاده کنید تا تطابق و عملکرد صحیح با سیستم خنک کننده موتور را تضمین کنید.

بطور کلی، واترپمپ بی ام و N52 دارای ویژگی‌های زیر است:

عملکرد قوی: واترپمپ بی ام و N52 با توان و عملکرد قوی خود، قادر به پمپاژ آب خنک کننده با حجم و فشار مناسب در سیستم خنک کننده موتور است. این عملکرد قوی به خنک نگه داشتن موتور و جلوگیری از افزایش دما و سوختن موتور کمک می‌کند.

مقاومت در برابر حرارت و فشار: واترپمپ بی ام و N52 برای مقابله با شرایط حرارتی و فشاری سخت در سیستم خنک کننده موتور طراحی شده است. این ویژگی مهم باعث می‌شود که واترپمپ در طول مدت زمان طولانی و در شرایط سخت عملکرد خوبی داشته باشد. طول عمر بالا: واترپمپ بی ام و N52 برای داشتن عمر طولانی و عملکرد قابل اعتماد طراحی شده است. با استفاده از قطعات با کیفیت و مواد مقاوم، واترپمپ بتواند به مدت طولانی و بدون نقص کار کند و نیاز به تعویض کمتری داشته باشد.

سازگاری با سیستم خنک کننده موتور: واترپمپ بی ام و N52 به طور کامل با سیستم خنک کننده موتور بی ام و مدل N52 سازگار است. این به این معنی است که این واترپمپ برای استفاده در این خودرو به طور ایده‌آل و با عملکرد بهینه طراحی شده است.

تعویض و نصب آسان: واترپمپ بی ام و N52 به طور کلی طراحی شده است تا تعویض و نصب آسان در خودرو بی ام و مدل N52 باشد.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

واترپمپ بی ام و مدل N52

 • کد محصول: واترپمپ بی ام و مدل N52
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: واترپمپ بی ام و مدل N52