• واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW)

واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW)

بین هر سر سیلندر و درپوش سوپاپ، یک واشر درب سوپاپ bmw قرار دارد که مهر و موم بسیار کارآمدتری نسبت به اتصالات فلز روی فلز ایجاد می کند. بدون واشر درب سوپاپ بی ام و، روغن به راحتی از محل اتصال بین این دو جزء حیاتی خارج می شود. خرید و قیمت واشر درب سوپاپ BMW برای مدل های N46 M54 N52 N20 N63 در فروشگاه موجود است.

یک موتور احتراق داخلی استاندارد از اجزای ساختاری متعددی تشکیل شده است که همه آنها برای عملکرد بدون زحمت در کنار هم قرار گرفته اند. با این حال، این اجزا باید به یکدیگر آب بندی شوند تا از هدر رفتن سیال در هنگام کارکرد موتور جلوگیری شود. این مهر و موم با استفاده از واشرهای تخصصی شکل می گیرد که دقیقاً به ابعاد لازم برای جاسازی مناسب بریده یا قالب گیری شده است. در گذشته، واشرهایی از این نوع از الیاف فشرده یا چوب پنبه، با ضخامت های مختلف ساخته می شدند.

امروزه اکثریت قریب به اتفاق واشرهای خودرو از پلاستیک با روکش لاستیکی یا ترکیبات ویژه فایبرگلاس ساخته می شوند. یک اتصال ساختاری خاص که نیاز به استفاده از واشر دارد، اتصالی است که بین سر سیلندر موتور و واشر (های) پوشش سوپاپ وجود دارد. یک موتور خطی استاندارد دارای یک سر سیلندر است، در حالی که موتورهای با پیکربندی “V” دارای دو سر هستند. این سرها شامل اجزای سوپاپ موتور (سوپاپ ها، فنرهای سوپاپ و راکرها) هستند که به طور مداوم برای کنترل توزیع هوای ورودی در هر سیلندر و همچنین انتشار گازهای احتراق در مجرای اگزوز فعال می شوند.

این اجزای واشر درب سوپاپ بی ام و توسط یک منبع ثابت روغن موتور خنک و روانکاری می شوند. هر سر سیلندر با یک واشر درب سوپاپ بی ام و پوشیده شده است که در ادبیات از آن به عنوان روکر نیز یاد می شود.

واشر درب سوپاپ بی ام و از هدر رفتن روغن از سر سیلندرهایی که روی آن قرار دارند جلوگیری می کند، در حالی که به طور همزمان از رسوب زباله در داخل آن جلوگیری می کند. بین هر سر سیلندر و درپوش سوپاپ، یک واشر درب سوپاپ bmw قرار دارد که مهر و موم بسیار کارآمدتری نسبت به اتصالات فلز روی فلز ایجاد می کند. بدون واشر درب سوپاپ بی ام و، روغن به راحتی از محل اتصال بین این دو جزء حیاتی خارج می شود.


علائم خرابی واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW) 
-بوی روغن سوزی

-روغن قابل مشاهده روی سطوح خارجی موتور

-سطح روغن پایین

-احتراق ناقص موتور

شما برای خرید واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW) می توانید از فروشگاه ایران آلمان استعلام قیمت و موجودی بگیرید و آن را به صورت اورجینال تهیه فرمایید. خرید و قیمت واشر درب سوپاپ BMW برای مدل های N46 M54 N52 N20 N63 در فروشگاه موجود است. شما همچنین می توانید لوازم استوک bmw را نیز از فروشگاه تهیه فرمایید.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW)

 • کد محصول: واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: واشر درب سوپاپ بی ام و (BMW)