• وکیوم ترمز بی ام و

وکیوم ترمز بی ام و

در میان انواع خودورها، وکیوم ترمز bmw جزء قطعات مهم این خودرو محسوب می شود. زیرا در صورتی که این قطعه را از این خودرو حذف کنیم باید چند برابر نیرویی که قبلا با وجود وکیوم لازم بود باید به پدال وارد کنیم. پس اهمیت وجود این قطعه در خودروها به خصوص bmw را متوجه می شویم.

وکیوم ترمز در واقع پمپی است که روی موتور خودرو نصب شده است و با ایجاد خلا سبب می شود به هنگام فشردن پدال ترمز نیازی نباشد که نیروی زیادی صرف آن کنید. در واقع وکیوم نیروی مورد نیاز بوستر را تولید می کند تا بوستر روغن ترمز را به درون پمپ ای بی اس هدایت کند. وکیوم نیروی پدال ترمز را چند برابر می کند تا در این صورت سرعت خودرو کاهش یافته و متوقف شود.

در صورت نبود این قطعه تصور کنید که رانندگی و ترمزهای پی در پی عملی بسیار خسته کننده می شد. در این بخش لیست قیمت وکیوم ترمز بی ام و برای مدل های مختلف قرار دارد. شما می توانید برای خرید با ایران آلمان تماس حاصل فرمایید.

در میان انواع خودورها، وکیوم ترمز bmw جزء قطعات مهم این خودرو محسوب می شود. زیرا در صورتی که این قطعه را از این خودرو حذف کنیم باید چند برابر نیرویی که قبلا با وجود وکیوم لازم بود باید به پدال وارد کنیم. پس اهمیت وجود این قطعه در خودروها به خصوص bmw را متوجه می شویم. عملکرد وکیوم ترمز BMW به این شکل است که در اثر اختلاف فشاری که در دو سوی دیافراگم وجود دارد، دیافراگم با حرکت در جهتی که فشار آن کم تر است، کار می کند.

در سیستم وکیوم ترمز bmw و با فشردن پدال ترمز، شیر هوا باز می شود و از این طریق هوای آزاد شده به درون مخزنی که در پشت دیافراگم قرار دارد هدایت می شود. وقتی پای راننده از روی پدال برداشته می شود فنر پشت پدال آن را به شکل اولیه برمی گرداند. هوایی که در مخزن چپی مانده با باز شدن شیر خالی می شود تا به این طریق مخزن فشار پایین تر را حفظ کند.

برای این که متوجه شوید ترمز گرفتن بدون وکیوم bmw به چه صورتی است به هنگام خاموش بودن خودرو، پدال ترمز را فشار دهید. چند بار که این کار را انجام دهید سفتی شدیدی در پدال حس می کنید و ترمز گرفتن بسیار دشوار می شود. علت آن که وقتی موتور خاموش شد توانستید چند بار پدال ترمز را به راحتی فشار دهید این است که مخزن سمت چپ بوستر همچنان خالی از هواست تا به هنگام خاموشی ناگهانی خودرو در مواقع اضطراری، راننده بتواند ترمز بگیرد و از بروز حوادث جلوگیری کند.

در میان مدل های این خودرو و وکیوم ترمز bmw مدل e90 و وکیوم ترمز BMW 528 از قطعات حیاتی و اصلی محسوب می شود.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

وکیوم ترمز بی ام و

 • کد محصول: وکیوم ترمز بی ام و
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: وکیوم ترمز بی ام و