• پایه فیلتر بی ام و (BMW)

پایه فیلتر بی ام و (BMW)

نکته مهم در اینجا این است که نشت محفظه فیلتر روغن در موتورهای BMW را نادیده نگیرید. اگر نشتی کوچک وجود داشته باشد، به شما نمی گوییم که جلو بروید و وسیله نقلیه را بکسل کنید. چیزی که می گوییم این است که با یک نشت کوچک شروع می شود و نیاز به تعویض پایه فیلتر بی ام و (BMW) دارد. در مورد موتورهای N5X، نشتی شدید محفظه فیلتر روغن که می تواند با یک واشر نسبتا ارزان ترمیم شود، می تواند بعداً میلیون ها تومان یا بدتر از آن، تعویض کامل موتور برای شما هزینه داشته باشد.

یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت بی‌ ام‌ و در سراسر جهان، توجه به جزئیات است که به تک تک قسمت‌های خودروی خود می‌پردازند. آنها دائماً به دنبال نوآوری های جدید حتی در کوچکترین قطعات هستند و برای تنظیم دقیق و بهبود کیفیت قطعات در هر مدل جدیدی که تولید می کنند تلاش می کنند. وقتی با BMW رانندگی می‌کنید، می‌دانید که در خط مقدم مهارت‌های رانندگی هستید. نشت روغن در هر ماشینی آزاردهنده است، اما در هر صورت گاهی محفظه فیلتر روغن BMW می تواند باعث آسیب به خودروی بی ام و شما شود.

بی‌ام‌و های مسافت پیموده‌ زیادی هستند که نوعی نشتی روغن بدون تعمیر دارند که ناشی از خرابی پایه فیلتر بی ام و می باشد. موتورهای بی ام و و سری موتورهای آن بسیار عالی و بادوام هستند، و با رسیدگی به پایه فیلتر BMW بهتر نیز می شوند. اگر یک نشت روغن در این موتورها وجود داشته باشد که رسیدگی به آن ضروری است، آن پایه فیلتر روغن بی ام و است. این پایه محفظه فیلتر روغن را به سر سیلندر می‌بندد و یکی از رایج‌ترین منابع نشت روغن در اکثر موتورهای BMW است

که در آن محفظه فیلتر روغن به بلوک موتور یا سرسیلندر می‌پیچد. حال، چرا نشتی واشر محفظه فیلتر روغن در این موتورها اینقدر جدی است؟ به عبارت ساده، می تواند منجر به آسیب شدید موتور یا حتی خرابی شود. بله، شما آن را درست خواندید، و نه، اغراق نمی کنیم. در واقع می تواند منجر به از کار افتادن موتور شود. نکته مهم در اینجا این است که نشت محفظه فیلتر روغن در موتورهای BMW را نادیده نگیرید.

اگر نشتی کوچک وجود داشته باشد، به شما نمی گوییم که جلو بروید و وسیله نقلیه را بکسل کنید. چیزی که می گوییم این است که با یک نشت کوچک شروع می شود و نیاز به تعویض پایه فیلتر بی ام و (BMW) دارد. در مورد موتورهای N5X، نشتی شدید محفظه فیلتر روغن که می تواند با یک واشر نسبتا ارزان ترمیم شود، می تواند بعداً میلیون ها تومان یا بدتر از آن، تعویض کامل موتور برای شما هزینه داشته باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت یا خرید پایه فیلتر بی ام و B48 از طریق فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان اقدام کنید.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

پایه فیلتر بی ام و (BMW)

 • کد محصول: پایه فیلتر بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: پایه فیلتر بی ام و (BMW)