• کمک فنر برقی و ساده بی ام و (BMW)

کمک فنر برقی و ساده بی ام و (BMW)

به دلیل این که کمک فنر bmw در سیستم تعلیق این خودرو اهمیت زیادی دارد، چنانچه نیاز به تعویض آن داشته باشید، باید آن را از یک فروشگاه معتبر که محصولات اصل و فابریک دارد، خریداری کنید. زیرا با نصب یک کمک فنر غیر استاندارد و تقلبی، در حین رانندگی متوجه خواهید شد که خودروتان نمی تواند در مسیرهای ناهموار به خوبی ارتعاشات را دریافت و دفع کند. در این مواقع احساس لرزش خودرو و راحت نبودن درون کابین را خواهید داشت.

کمک فنرها قطعاتی بسیار مهم در سیستم تعلیق خودرو به شمار می روند. وظیفه این قطعات آن است که لرزش ها و ارتعاشاتی را دریافت و دفع کند که به هنگام عبور خودرو از جاده ها و مسیرهای ناهموار ایجاد می شود. کمک فنرها باعث آسودگی خاطر و راحتی سرنشینان درون خودرو می شود.

به طوری که خودرو به هنگامی که در مسیرهای ناهموار حرکت می کند، با دفع لرزش ها، حرکت روان و نرم خودرو را موجب می شود. کمک فنر بی ام و قطعه ای مهم در سیستم تعلیق این خودروی لوکس است. تصور آن که با خودروی بی ام و بدون وجود کمک فنر حرکت نرم و روانی داشت، محال ممکن است.

کمک فنر ساده بی ام و :

کمک فنر ساده بی ام و به شکل یک استوانه یا لوله ای است که درون آن را از روغن پر می کنند. پیستونی نیز درون این استوانه وجود دارد که در عبور از ناهمواری ها بالا و پایین می رود. در اثر حرکات بالا و پایین پیستون، روغن درون استوانه از راه روزنه ها یا مجاری کوچک داخل پیستون، جریان می یابد. قطعات یک کمک فنر bmw باید باکیفیت و اورجینال باشد تا راحتی و آسودگی رانندگی با خودروی لوکس بی ام و را فراهم کند.

کمک فن برقی بی ام و:

برخلاف نوع ساده، کمک فنر بی ام و برقی از انرژی الکتریکی برای دریافت و دفع لرزش های خودرو استفاده می کند. به طور کلی نوع برقی کمک فنر bmw در مقایسه با نوع ساده از کارایی بهتری برخوردار است. اما به دلیل این که از انرژی الکتریکی استفاده می کند، قطعات آن هم حساس بوده و ممکن است در اثر استفاده نادرست یا علل دیگر دچار خرابی شود که احتمال تعویض قطعات هم زیاد است. البته قیمت خرید و نصب این کمک فنر نسبت به نوع ساده آن هم زیادتر است.

به دلیل این که کمک فنر bmw در سیستم تعلیق این خودرو اهمیت زیادی دارد، چنانچه نیاز به تعویض آن داشته باشید، باید آن را از یک فروشگاه معتبر که محصولات اصل و فابریک دارد، خریداری کنید. زیرا با نصب یک کمک فنر غیر استاندارد و تقلبی، در حین رانندگی متوجه خواهید شد که خودروتان نمی تواند در مسیرهای ناهموار به خوبی ارتعاشات را دریافت و دفع کند.

در این مواقع احساس لرزش خودرو و راحت نبودن درون کابین را خواهید داشت. با توجه به این مطالب چنانچه قصد خرید کمک فنر بی ام و از نوع اورجینال و استاندارد را دارید، ما به شما فروشگاه لوازم یدکی bmw ایران آلمان را پیشنهاد می دهیم.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کمک فنر برقی و ساده بی ام و (BMW)

 • کد محصول: کمک فنر برقی و ساده بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: کمک فنر برقی و ساده بی ام و (BMW)