• کنیستر بنزین بی ام و (BMW)

کنیستر بنزین بی ام و (BMW)

جمع شدن بخار بنزین خودرو در باک می تواند خطرات زیادی به دنبال داشته باشد. از این رو به منظور تنفس خودرو روشی را طراحی کرده اند تا بخارهای حاصل از بنزین خارج شود. نصب مخزن انبساط یا کنیستر روشی است که در آن بخار به طرف منیفولد هدایت شده تا بخار بنزین در خودرو سوخته شود. کنیستر بنزین بی ام و در مدل های مختلف تولید می شود که البته در صورت خرابی باید فورا تعویض شود. البته قطعه ای که نصب می شود باید استاندارد بوده و مناسب این خودروی لوکس باشد.

درباره قیمت این قطعه باید بگوییم که اختلاف قیمت آن زیاد است. به طوری که در بازار لوازم یدکی خودروهای لوکس انواع کنیستر بنزین BMW در طرح ها و مدل های مختلف عرضه شده است که یک خریدار واقعا نمی تواند تصمیم گیری قطعی داشته باشد که کدام مدل را انتخاب کند.

قیمت کنیستر بنزین بی ام و به عواملی همچون مدل، برند سازنده، کیفیت، اورجینال و تقلبی بودن و غیره بستگی دارد. به این منظور ضروری است درباره قیمت این محصول به میزان کافی تحقیق و بررسی داشته باشید و قیمت فروشگاه های مختلف را جویا شوید. به طور کلی قیمت این قطعه باید مناسب بوده و آن قدر پایین نباشد. زیرا قطعه ای که قیمت ارزانی داشته باشد احتمال تقلبی بودن آن بسیار زیاد است.

برای خرید کنیستر بنزین BMW و هر قطعه دیگری مانند قطعات بی ام و سری 3 می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی از فروشگاه های مختلف اقدام کنید. البته هر کدام از این شیوه ها مزایای خود را دارد. در ارتباط با خرید این قطعه باید بگوییم لازم است که با آگاهی کامل اقدام کرده و حتما از فروشگاه های معتبر که اجناس استاندارد و اورجینال به فروش می رسانند، خرید کنید.

زیرا در بازار لوازم یدکی خودروها، تنوع محصولات با قیمت های متفاوت به قدری زیاد است که تشخیص قطعه اورجینال که قیمت مناسبی هم داشته باشد، کاری بسیار دشوار است. زیرا فروشنده های بسیاری وجود دارد که با هدف کسب سود شخصی قطعه تقلبی را با این ادعا که اورجینال و استاندارد است به خریداران می فروشند. در این میان تنها خریدار به دلیل خرید قطعه نامرغوب و بی کیفیت متضرر می شود و باید مجددا هزینه خرید قطعه جدید را بپردازد.

فروشگاه ایران آلمان ، عرضه کننده انواع کنیستر بنزین BMW یکی از فروشگاه های مطرح و معتبری که انواع لوازم یدکی خودروهای بی ام و از جمله کنیستر بنزین را عرضه می کند، فروشگاه ایران آلمان است. این فروشگاه مفتخر است با تامین و عرضه انواع لوازم یدکی اورجینال و استاندارد از جمله کنیستر بنزین BMW که ساخت برند اصلی است، رضایت حداکثری مشتریان گرامی را به دست آورده است.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کنیستر بنزین بی ام و (BMW)

 • کد محصول: کنیستر بنزین بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: کنیستر بنزین بی ام و (BMW)