• یاتاقان بی ام و (BMW)

یاتاقان بی ام و (BMW)

برای خرید یا استعلام قیمت یاتاقان بی ام و (BMW) می توانید از فروشگاه ایران که تمامی قطعات از جمله قطعات بی ام و سری 3 را موجود دارد اقدام کنید. به همین منظور با شماره های فروشگاه می توانید تکاس بگیرید.

ممکن است به دلیل فاصله ناکافی یاتاقان بی ام و دچار شکست زودرس شود. فاصله ناکافی به معنای جریان ناکافی روغن، گرمای بیش از حد سطح بلبرینگ و سایش زودرس است. این علائم می تواند منجر به خرابی زودهنگام بلبرینگ و بازسازی موتور بسیار گران شود.

مشکل را می توان در طول بازسازی موتور برطرف کرد، اما برایتان هزینه زیادی دارد. عدم وجود فاصله مناسب، روغن کاری را بین ژورنال میل لنگ و یاتاقان های میله محدود می کند. این باعث سایش زودرس بلبرینگ میله می شود. این مالش همچنین باعث ایجاد زباله هایی می شود که می تواند به سایر قطعات موتور آسیب برساند. به همین دلیل، ما می بینیم که موتورهای BMW در اوایل یاتاقان های خود سایش می کنند.

همیشه یک مشخصات بلبرینگ استاندارد برای هر موتور وجود دارد. با این حال، بهترین روش تأیید اندازه برای اطمینان از تنظیم فاصله مناسب است. بلبرینگ چرخ برای عملکرد BMW شما ضروری است و برای تحمل وزن وسیله نقلیه شما و توزیع آن در هر چهار چرخ کار می کند. با گذشت زمان، بلبرینگ‌های چرخ‌های سری 1، Z3، سری 3 یا سایر مدل‌های BMW شما به طور طبیعی فرسوده می‌شوند، بنابراین مهم است که هر سال به آنها نگاه کنید.

با این حال، اگر متوجه صدای خراشیدن شدید یا ماشین شما در حین رانندگی شل شد، ممکن است زمان تعویض زودتر فرا رسیده باشد. هنگامی که یاتاقان های چرخ شروع به از کار افتادن می کنند، معمولاً علائم صدای جیر جیر یا خراش را تجربه می کنید که اغلب با لرزش خفیف در فرمان خود همراه است. پس از تکمیل تشخیص، توصیه می کنیم در اسرع وقت آن را تعویض کنید تا از آسیب به هاب یا مشکلات فرمان جلوگیری شود. ما مارک های OE و بلبرینگ چرخ های BMW اصلی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که باید دو بار کار را انجام دهید.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

یاتاقان بی ام و (BMW)

 • کد محصول: یاتاقان بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: یاتاقان بی ام و (BMW)