• یونیت پی دی سی بی ام و (BMW)

یونیت پی دی سی بی ام و (BMW)

در فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایران آلمان ، پی دی سی بی ام و برای خودروهای مدل e60 و630e موجود است. یونیت پی دی سی یا یونیت پارک سنسور قطعه ای الکترونیکی در خودرو است. این قطعه در صندوق عقب خودرو نصب می شود و سیستم سنسورهای جلو، عقب و نیز دوربین های خودرو را کنترل می کند.

این قطعه الکترونیکی و سنسورهای عقب خودرو، در اثر عللی از جمله خرابی سنسورها، ضربه به عقب و سپر خودرو، نفوذ آب، اتصالی داشتن و غیره دچار خرابی شده و از کار می افتد. پیامد آن هم عمل نکردن سیستم پارک سنسور است. یونیت پی دی سی بی ام و در چنین خودروی لوکسی برای کنترل خودرو یکی از قطعات اصلی محسوب می شود. از این رو نگهداری صحیح از این قطعه برای جلوگیری از خرابی مساله ای ضروری است.

یونیت پی دی سی bmw به دلیل الکترونیکی بودن، باید به لحاظ فنی قطعه ای باکیفیت باشد. زیرا اگر قطعه ای بی کیفیت را خریداری کنید که کارایی لازم را نداشته باشد، نه تنها نمی توانید از آن استفاده درستی کنید، بلکه به قیمت از دست رفتن هزینه ای می شود که برای خرید آن پرداخته اید. که البته باید هزینه بالای دیگری هم بابت تعویض قطعه پرداخت کنید.

زیرا در بازار قطعات بی کیفیت و تقلبی به فراوانی وجود دارد و تشخیص قطعه اورجینال کار دشواری شده است. لذا توصیه می شود به هنگام خرید یونیت پارک بی ام و دقت زیادی داشته باشید و از یک فروشگاه لوازم یدکی معتبر خریداری کنید که گارانتی معتبر هم به همراه کالا تحویل مشتری می دهد. با توجه به مطالب گفته شده، برای خرید یونیت سنسور پارک برای خودرو بی ام و تان، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی bmw ایران آلمان را پیشنهاد می دهیم.

این فروشگاه از جمله فروشگاه های لوازم یدکی معتبری است که تمام اجناس آن اورجینال و استاندارد است. مزایایی که این فروشگاه اینترنتی دارد، علاوه بر اورجینال بودن قطعات، به دلیل حذف واسطه ها، محصولات هم با نازل ترین قیمت فروخته می شود. همچنین به هنگام تحویل کالا به مشتری، گارانتی معتبر فروشگاه به وی تحویل می شود. با این گارانتی می توانید تا مدت مشخصی در صورت معیوب بودن قطعه، آن را تعویض کنید. از این نظر برای مشتریان گرامی آسودگی خاطر ایجاد خواهد شد.

لوازم یدکی بی ام و BMW - لوازم یدکی ب ام و - لوازم یدکی BMW - لوازم موتوری بی ام و - لوازم موتوری BMW - لوازم بدنه بی ام و - لوازم بدنه BMW - لوازم یدکی جلوبندی ب ام و - لوازم یدکی جانبی ب ام و - لوازم یدکی لوکس ب ام و - لوازم یدکی برقی ب ام و - لنت ترمز بی ام و - لنت ترمز BMW - لنت بی ام و - لنت BMW - روغن موتور BMW - روغن موتور بی ام و - لوازم یدکی استوک بی ام و BMW - سپر بی ام و - سپر BMW - چراغ بی ام و - چراغ BMW - فروشگاه لوازم یدکی بی ام و ایران آلمان -

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

یونیت پی دی سی بی ام و (BMW)

 • کد محصول: یونیت پی دی سی بی ام و (BMW)
 • موجودی: در انبار

  جهت سفارش لوازم BMW با شماره های زیر تماس بگیرید

  09122466213 کرملو

  09121387029 صادقی

  021-33925757

  021-33911920


برچسب ها: یونیت پی دی سی بی ام و (BMW)